Ako sa to robí I. časť – Ako podať demisiu, alebo návod pre pána Lajčáka
3. februára 2020 13:21,
Prečítané 3 601x,
modrydrak,
Ako sa to robí
Ako sa to robí I.časť – Ako podať demisiu, alebo návod pre pána Lajčáka, ktorý je po podaní tej svojej, stále vo funkcii.

Krok č.1 – Zašlete abdikačný list na adresu kancelárie prezidentky a prídete do Prezidentského paláca.

Krok č.2 – Podáte pani Prezidentke ruku a odchádzate z funkcie

Krok č.3 – Poskytnete médiám rozhovor
zdroj obrázkov : pravda.sk
24.01.2021
26.05.2020
Ďakujem pán premiér, že ste vyhral voľby a zostavil túto vládu. Len vďaka tomu, čo tu zažívame posledné týždne, som si spomenul na starý rockový vypalovák, ktorý sa hrával v našich kluboch. VĎAKA IGOR, VĎAKA !!! :
15.05.2020
Žijeme v úžasnej dobe. V dobe, keď sa nikoho nebojíme a nezastraší nás ani nejaká hybridná vojna. V dobe, keď proti ruským dezinformáciám bojujeme ešte väčšími dezinformáciami a na stránkach mienkotvorného denníka, ktorý bojuje proti fejkňús si môžeme dovoliť uverejňovať podobné fejkňús. Bravó pán Peter Schutz. Máte pravdu, nebojujme proti ruskej [...]
Možno by bol aj odišiel,ale spoza ohrady ...
Prečo by podaval demisiu? Teši sa stale značnej... ...
Lajčák demisiu podal, bola prijatá? So svojou ...
+++++ ...
Celá debata | RSS tejto debaty