Založ si blog

Zuzka je charakter

Dnes s trochou irónie :

Práve som si prečítal informáciu, že pani Čaputová sa vzdala funkcie podpredsedníčky Progresívneho Slovenska. A tak som sa zamyslel nad tým, prečo tak spravila. Je presvedčená, že vyhrá druhé kolo prezidentských volieb, alebo sa naozaj „postavila zlu“ ?

Ako sa raz vyjadrila „celý svoj doterajší život som bojovala proti neprávosti“

Mám to chápať tak, že  nechce byť súčasťou Progresívneho Slovenska, ktorej líder pán Štefunko je spolumajiteľom firmy Monogram Technologies, ktorá dodávala Žilinskej Univerzite predražené služby?

Do firmy Monogram Technologies vstúpil pán Štefunko v roku 2008 cez firmu Monogram Ventures. Ako sa už písalo, spoločnosť Monogram Technologies, dodala licencie na IBM dopravné centrum Žilinskej univerzite. V tom čase sa licencie predávali za cca 67 500 eur. Firma Monogram Technologies ich dodala za 174 000 eur. Celkovo sa dodali 3 licencie v celkovej hodnote 522 000 eur, čím Univerzita mohla pravdepodobne ušetriť 320 000. A to sa jednalo len o jednu položku tendra. Celkovo ich bolo 38.Pán Śtefunko sa obhajoval tým, že v uvedenej firme mal menšinový podiel a obchod nemohol ovplyvniť.

Niečo tu smrdí. A to sa ešte nedostali ku „korytu“.

Takže, budem žiť v predstave, že sa neblíži druhé kolo prezidentských volieb. Predstavím si, že pani Zuzka je fakt charakter a dištancuje sa od PS aj napriek tomu, že ju v kampani podporili sumou 180 000 eur.

Vďaka Igor, vďaka!

26.05.2020

Ďakujem pán premiér, že ste vyhral voľby a zostavil túto vládu. Len vďaka tomu, čo tu zažívame posledné týždne, som si spomenul na starý rockový vypalovák, ktorý sa hrával v našich kluboch. VĎAKA IGOR, VĎAKA !!! :

Keď pseudointelekt požiera zdravý rozum alebo, kto do teba kameňom, ty doňho SCHUTZOM

15.05.2020

Žijeme v úžasnej dobe. V dobe, keď sa nikoho nebojíme a nezastraší nás ani nejaká hybridná vojna. V dobe, keď proti ruským dezinformáciám bojujeme ešte väčšími dezinformáciami a na stránkach mienkotvorného denníka, ktorý bojuje proti fejkňús si môžeme dovoliť uverejňovať podobné fejkňús. Bravó pán Peter Schutz. Máte pravdu, nebojujme proti ruskej [...]

Ako sa to robí I. časť – Ako podať demisiu, alebo návod pre pána Lajčáka

03.02.2020

Ako sa to robí I.časť – Ako podať demisiu, alebo návod pre pána Lajčáka, ktorý je po podaní tej svojej, stále vo funkcii. Krok č.1 – Zašlete abdikačný list na adresu kancelárie prezidentky a prídete do Prezidentského paláca. Krok č.2 – Podáte pani Prezidentke ruku a odchádzate z funkcie Krok č.3 – Poskytnete médiám [...]

záplavy, povodne, Považská Bystrica

Pri záplavách na Sardínii zahynuli najmenej traja ľudia

28.11.2020 19:16

Nezvestné sú aj ďalšie dve osoby.

Igor Matovič

Pred domom premiéra sa zišli stovky ľudí, polícia nezasiahla

28.11.2020 18:00

Dav sa krátko po 17. hodine rozišiel.

trieda, škola, učiteľ, žiaci, školstvo

Kedy sa otvoria školy? Matovič chce testy detí aj rodičov

28.11.2020 17:00

Premiér Igor Matovič podmienil návrat žiakov do lavíc pravidelným testovaním učiteľov, detí aj ich rodičov.

Dobytkár polícia

Ku koncu roka požiadalo o ukončenie služobného pomeru 962 policajtov

28.11.2020 16:41

V služobnom pomere je v súčasnosti vyše 22-tisíc policajtov. Obsadenosť sa pohybuje na úrovni 93 percent.