Založ si blog

Zuzka je charakter

Dnes s trochou irónie :

Práve som si prečítal informáciu, že pani Čaputová sa vzdala funkcie podpredsedníčky Progresívneho Slovenska. A tak som sa zamyslel nad tým, prečo tak spravila. Je presvedčená, že vyhrá druhé kolo prezidentských volieb, alebo sa naozaj „postavila zlu“ ?

Ako sa raz vyjadrila „celý svoj doterajší život som bojovala proti neprávosti“

Mám to chápať tak, že  nechce byť súčasťou Progresívneho Slovenska, ktorej líder pán Štefunko je spolumajiteľom firmy Monogram Technologies, ktorá dodávala Žilinskej Univerzite predražené služby?

Do firmy Monogram Technologies vstúpil pán Štefunko v roku 2008 cez firmu Monogram Ventures. Ako sa už písalo, spoločnosť Monogram Technologies, dodala licencie na IBM dopravné centrum Žilinskej univerzite. V tom čase sa licencie predávali za cca 67 500 eur. Firma Monogram Technologies ich dodala za 174 000 eur. Celkovo sa dodali 3 licencie v celkovej hodnote 522 000 eur, čím Univerzita mohla pravdepodobne ušetriť 320 000. A to sa jednalo len o jednu položku tendra. Celkovo ich bolo 38.Pán Śtefunko sa obhajoval tým, že v uvedenej firme mal menšinový podiel a obchod nemohol ovplyvniť.

Niečo tu smrdí. A to sa ešte nedostali ku „korytu“.

Takže, budem žiť v predstave, že sa neblíži druhé kolo prezidentských volieb. Predstavím si, že pani Zuzka je fakt charakter a dištancuje sa od PS aj napriek tomu, že ju v kampani podporili sumou 180 000 eur.

Vďaka Igor, vďaka!

26.05.2020

Ďakujem pán premiér, že ste vyhral voľby a zostavil túto vládu. Len vďaka tomu, čo tu zažívame posledné týždne, som si spomenul na starý rockový vypalovák, ktorý sa hrával v našich kluboch. VĎAKA IGOR, VĎAKA !!! :

Keď pseudointelekt požiera zdravý rozum alebo, kto do teba kameňom, ty doňho SCHUTZOM

15.05.2020

Žijeme v úžasnej dobe. V dobe, keď sa nikoho nebojíme a nezastraší nás ani nejaká hybridná vojna. V dobe, keď proti ruským dezinformáciám bojujeme ešte väčšími dezinformáciami a na stránkach mienkotvorného denníka, ktorý bojuje proti fejkňús si môžeme dovoliť uverejňovať podobné fejkňús. Bravó pán Peter Schutz. Máte pravdu, nebojujme proti ruskej [...]

včely na Štrbskom plese

Hotelovým včielkam na Štrbskom Plese sa darí

26.06.2022 09:20

Ich produkt ponúkajú priamo hosťom v hoteli.

Joe Biden, Nemecko, Markus Söder

Zakázať, zastropovať ceny. Lídri G7 budú hovoriť o ruskom zlate a rope

26.06.2022 07:00, aktualizované: 09:07

Štáty skupiny G7 majú na programe stretnutia nielen otázku Ruska, ale aj debatu o mocenských ambíciách Číny či klíme.

kyjev, bombardovanie

ONLINE: V Kyjeve sa ozvali výbuchy, bude hlavné mesto opäť cieľom?

26.06.2022 06:45, aktualizované: 09:16

V hlavom meste Ukrajiny opäť zaznamenali výbuchy. Ak Rusko ovládne Donbas, pohne sa ďalej? Podľa Zelenského si Ukrajina všetky dobyté územia vezme späť.

opičie kiahne

WHO nevyhlási stav núdze pre opičie kiahne, treba ich však monitorovať

26.06.2022 06:36

Núdzový výbor WHO uviedol, že mnohé aspekty prudko sa šíriacej nákazy sú "nezvyčajné" a priznal, že opičie kiahne boli roky zanedbávané.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 151849x
Priemerná čítanosť článkov: 3531x

Autor blogu